• Tüneller
  • Zemin Çivisi
  • Köprüler
  • Altyapı Üstyapi
  • Açık Kazı
Önsöz
 Temel Değerlerimiz

* Takım halinde çalışmak
* Sürekli Kendini Geliştirmek
* Güvenilir ve dürüst olmak
* Saygın ve saygılı olmak
* Yapıcı olmak
* Özgüvenli, azimli ve kararlı davranmak
* İyi niyetli, anlayışlı ve paylaşımcı olmak
* Bilgi, beceri ve yeteneklerini kurum için kullanmak

* Üstlendiği her işi en mükemmel ve ekonomik şekilde gerçekleştirmek

* Çalışma disiplini ile çevresine örnek olmak
* Kurumun karar ve hedeflerine katkıda bulunmak

 

Fermanoğlu İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz tüm tünel, alt yapı ve üst yapı projelerinde çevreyi korumak ve doğal kaynaklara zarar vermemek için etkin bir çevre politikası oluşturduk. Bu politika doğrultusunda teknik ve ekonomik açıdan mümkün olan tüm çevre yönetmeliklerini en hassas şekilde uygulamaktayız.


Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip, işveren memnuniyetini her şeyin üstünde tutup, değişen ihtiyaçlara ve Pazar koşullarına hızla uyum sağladık. Taahhütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirip işverenimize her zaman güven verdik.


45 yıldır üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayız. Şu ana kadar şirketimiz 90.000 metre tünel kazısını, birçok köprü ve menfez inşaatını, yol yapımı, altyapı, üst yapı, beton işlerini ve faaliyet alanımızdaki birçok işleri en son teknoloji ve uzman ekiplerimiz ile anahtar teslimi bitirdik. Halen devam etmekte olduğumuz projelerle Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olduğunu göstermektedir.

 

Biz dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir, çağdaş, teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorumsuz karşılayan bir firmasıyız.

Dünyamızın kaynaklarını daha verimli kullanabilen, insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşadıkları çevreden zevk almalarını sağlayan gelecek nesillerin de beğenisini kazanacak eserleri tasarlayıp kullanıma sürebilen firmalar arasında en çok tercih edilen biz olacağız.

 

Kazım FERMANOĞLU

Yön. Kur. Başkanı